Zakładanie konta i płatność za subskrypcję – Pantimanti

Baza wiedzy

Zakładanie konta i płatność za subskrypcję

W tym artykule dowiesz się jak zarejestrować swój biznes na platformie Pantimanti.com oraz wybrać dla siebie odpowiedni abonament, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. 

Problemy: 

  • Nie wiem jak założyć swój sklep 
  • Nie wiem jak wykupić interesujący mnie pakiet 

 

Jeśli posiadasz powyższe problemy postępuj według instrukcji przedstawionej poniżej. 

 

Przed przystąpieniem do instrukcji upewnij się, że: 

  • Masz przygotowany NIP i dane firmy 
  • Posiadasz konto mailowe, na które będziesz otrzymywał wszystkie informacje dotyczące Twojego konta 
  • Posiadasz numer karty płatniczej, numer ważności karty, CVV 

 

Instrukcje: 

 

REJESTRACJA 

 

1.  Aby utworzyć swój własny sklep kliknij przycisk „Wypróbuj” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.

Przywiqzanie do

2.  Wybierz interesujący cię pakiet subskrypcyjny. 

3.  Kliknij przycisk „Wypróbuj” znajdujący się przy wybranym przez Ciebie pakiecie. Zachęcamy do skorzystania z okresu próbnego środkowego pakietu subskrypcji, który dla pierwszych klientów oferujemy już za złotówkę. 

obraz

4.  Wypełnij prawidłowo dane adresowe, podaj prawidłowy numer NIP oraz wybierz hasło dostępu zawierające co najmniej 8 znaków, jeden symbol i jedną cyfrę. Zanim zapiszesz swoje dane, zapoznaj się z regulaminem i zaznacz potwierdzenie jego przeczytania oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w polach wyboru na dole ekranu. 

nieznane

 

5.  Zaloguj się na podany w poprzednim kroku adres swojej poczty email i potwierdź rejestrację konta klikając w przycisk “weryfikuję konto”. 

art1screen4

DOKONANIE PŁATNOŚCI 

 

  1. Zaloguj się używając podanego przez ciebie w procesie rejestracji adresu email i hasła. Następnie kliknij zielony przycisk „Zaloguj się”.  

art1screen5

2.  Obok wyświetlonego w kolorze zielonym komunikatu „Nie masz aktywnych subskrypcji” znajdziesz przycisk “Przeglądaj produkty” który przekieruje Cię do potwierdzenia wyboru pakietu subskrypcji. 

art1screen6

3.  Potwierdź abonament, na który się zdecydowałeś. Kliknij “Wypróbuj”.  

obraz

4.  Po lewej stronie ekranu znajdziesz rubryki, gdzie wpiszesz nazwę Twojego sklepu (bez polskich znaków i bez spacji) oraz dane do wystawiania faktur. Pamiętaj, że nazwa sklepu będzie na zawsze przyporządkowana do twojej działalności i będzie także adresem strony internetowej. 

artykul1screen7

5.  Zaznacz “płatność cykliczna”, zaakceptuj regulamin i kliknij “zarejestruj się teraz”. Podepnij kartę wpisując jej numer, datę ważności i CVV. Płatności są zabezpieczone przez PayU, które zapewnia wszystkim naszym klientom bezpieczeństwo. 

UWAGA: Kartę można odpiąć w dowolnym momencie, jeśli chce się zrezygnować z subskrypcji. 

artykul1screen8

6.  Po podpięciu karty wyświetli Ci się podsumowanie zamówienia. Aby przejść do sklepu kliknij “panel klienta” w prawym górnym rogu, zgodnie z instrukcją. 

art1screen9

7.  Następnie kliknij w przycisk “przejdź do sklepu” i rozpocznij pierwszą konfigurację.

UWAGA: Jeśli nie widzisz przycisku poczekaj kilka minut i odśwież stronę. 

Subskrypcja #1832

 

GRATULACJE! Udało Ci założyć konto na pantimanti.com. Aby dowiedzieć się jak dodać produkty do swojego sklepu i dokonać pierwszej konfiguracji kliknij tutaj

Powodzenia 🙂