Artykuły FAQ – Pantimanti

Tak, w ofercie znajduje się odzież zarówno dziecięca jak i niemowlęca już od pierwszego tygodnia życia.

Posiadamy warianty z jednym i z dwoma logotypami na danym produkcie oraz dodatkowe warianty z personalizacją.  Możliwość indywidualnych projektów jest dostępna w pakiecie premium. Jeśli jesteś zainteresowany projektem spoza oferty skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Nie mamy żadnych ograniczeń dotyczących zamówień detalicznych, natomiast zamówienia grupowe zaczynają się od 10 sztuk danego produktu i możesz je złożyć wchodząc w zakładkę "Zamówienia grupowe" znajdującej się na Twoim panelu zarządzania.

Oczywiście. Przyjmujemy reklamacje zgodnie z nowelizacją ustawy z 4 listopada 2022 r. o prawach konsumenta, ustawy - Kodeks cywilny oraz ustawy - Prawo prywatne międzynarodowe (Dz.U. 2022 poz. 2337), która weszła w życie z dniem 01.01.2023 roku.

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji poprosimy wysłać maila na adres [email protected] wraz z opisem i zdjęciami wady. Rozpatrzymy ją tak szybko jak to możliwe.

Tak, w naszej ofercie znajdziesz zarówno modele damskie, męskie, dziecięce jak i unisex.

Każdy użytkownik naszej platformy może anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Sklep będzie czynny do ostatniego dnia trwania wykupionej subskrypcji. Jeśli nie wiesz jak to zrobić kliknij TUTAJ.

Tak, dajemy możliwość 30-dniowego okresu testowego pakietu Standard za złotówkę, w czasie którego będziesz mógł sprawdzić jak działa platforma Pantimanti i zapoznać się z naszą ofertą oraz sposobem realizacji zamówień. W razie niespełnienia oczekiwań, w każdym momencie możesz anulować subskrypcję.

Tak, zamówienia wysyłamy między innymi za pośrednictwem paczkomatów InPost. Odbiór zamówienia następuje we wskazanym przez klienta paczkomacie na terenie całego kraju.

Tak, umożliwiamy customizację kolorów sklepu w zależności od brandbooka Twojej marki. Jeśli nie wiesz jak to zrobić przejdź do naszej bazy wiedzy TUTAJ.

Pantimanti.com umożliwia integracje produktów z Twojego sklepu zarówno z Instagramem jak i Facebookiem. Dzięki temu masz możliwość tworzenia reklam produktów skierowanych bezpośrednio do swoich klientów.

Tak, każdy prezentowany na platformie produkt posiada od kilku, do kilkunastu wariantów umiejscowienia logo i personalizacji do wyboru.

Oczywiście, w razie chęci umówienia na spotkanie prosimy wypełnić formularz kontaktowy, który znajdziesz TUTAJ. Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

Tak, w Pantimanti zajmujemy się całym procesem, od zamówienia przez klienta produktu, poprzez personalizację odzieży, aż do dostarczenia towaru na wskazany adres. Cała procedura realizacji zamówień dokonywana jest przez nas.

Wszelkie informacje dotyczące cen subskrypcji znajdziesz w zakładce "Cennik". Jeśli chcesz przetestować jak działamy, wypróbuj nasz środkowy pakiet, który oferujemy na pierwsze 30 dni już za złotówkę.

Zamówienie grupowe jak i indywidualne składane przez Twoich klientów są realizowane w ciągu 14 dni.

Rozmiarówka dla dorosłych obejmuje zakres od XXS do XXL w zależności od modelu. Oferujemy również odzież dla dzieci i niemowląt już od pierwszego tygodnia życia.

Wszelkie problemy techniczne oraz zauważone usterki na stronie sklepu należy zgłaszać pod adresem mailowym [email protected] lub skontaktować się z swoim przedstawicielem handlowym.